Erasmus Students Network

Explore the life of Erasmus student while doing the course. See what the Erasmus students network is all about and its role.

The Erasmus Program

Read about Erasmus program, which is a student exchange program. Explore the living & studying abroad experience in the Erasmus program.

Christmas in Barcelona Spain

Read about the Christmas in Barcelona & how it is celebrated. Explore info on Christmas in Barcelona Spain & what it means to people.

Barcelona Night life

See what makes Barcelona nightlife so unique, different & so happening. Explore Barcelona night life to see what makes people stay awake the whole night.

The Erasmus Parties

Get info on Erasmus party and why these parties are a big hit with Erasmus students. Understand the purpose behind the Erasmus party.

Site Directory

Svešvalodu Tulkojumi

Profesionāli rakstiskie tulkojumi – tā ir tulkojumu biroja Littera pamatdarbība. Mēs tulkojam uz vairāk par 100 pasaules valodām kā: angļu, krievu, latviešu, norvēģu, vācu, holandiešu, zviedru, ukraiņu, poļu, lietuviešu, igauņu, spāņu, itāļu, grieķu, arābu, turku, ķiniešu, japāņu u.t.c. Mūsu tulkojumu birojā visus darbus veic diplomēti speciālisti un kvalitāti kontrolē pieredzējuši redaktori.

Tulkojumu birojs Littera cenšas panākt, lai starptautiskie sakari strādātu Jums par labu! Mūsu plašais darbinieku tīkls: profesionāli tulkotāji, korektori, redaktori un valodas konsultanti strādā kopā, lai nodrošinātu Jūs ar savlaicīgu, precīzu tulkojumu.

Mūsu profesionālie pakalpojumi ir konfidenciāli...

Tulkojumu birojs Littera ir gatavs apstrādāt visus pasūtījumus no personīgās un biznesa korespondences, kā arī ļoti tehnisko materiālu un no daudzām modernajām valodām. Jūsu dokuments netiks nodots kādai trešai pusei bez jūsu piekrišanas. Nodrošinām un garantējam visu dokumentu konfidencialitāti. No jūsu pirmā kontakta ar Tulkojumu biroju Littera līdz Jūsu pasūtījuma izpildei jūs pamanīsiet, ka mūsu darbinieki ir pieejami, organizēti un gatavi sadarboties ar jums saskaņā ar īpašām prasībām.

kvalitatīvi...

Jūs varat justies ērti, mūsu tulkojumi ir konfidenciālie un kvalitatīvie, jo Jūsu materiālu ir iztulkojis kvalificēts dzimtās valodas pārvaldītājs. Rūpīgu analīzi veic redaktori un korektori, lai nodrošinātu vārdu izvēles un stila precizitāti.

un termiņā

Saņemot uzdevumu, mēs nosakām precīzu izpildes datumu, jo saprotam, cik svarīgi ir termiņi un laika ierobežojumi. Tulkojumi tiek veikti un īstenoti saskaņā ar Jūsu grafiku.

Common Barcelona Customs

Explore different Barcelona customs to understand the city better. Read about the common Barcelona customs followed by its people.

Link to Full Story

Lodging in Barcelona Spain

Gather info on lodging in Barcelona and different options available. Read about lodging in Barcelona Spain and where to stay.

Link to Full Story

Fun Things to do in Barcelona

Want to know the fun things to do in Barcelona? Explore the interesting things to do in Barcelona Spain for a great experience.

Link to Full Story

Erasmus Students Network

Explore the life of Erasmus student while doing the course. See what the Erasmus students network is all about and its role.

Link to Full Story